Nowości PP.net.pl Kanał RSS z nowościami serwisu PP.net.pl http://www.bfmsa.com.pl pl PP.net.pl - Programy, Porady, Sterowniki http://pp.wczasowe.info/images/logs.png http://www.pp.net.pl/ 200 60 Virtual Pascal 2.1 Krtko mwic jest to rodowisko programistyczne jzyka Pascal. Virtual Pascal ma funkcjonalno i wygld zbliony do Turbo Pascala. Jest kompatybilny z Borland Pascal, Delphi oraz z bibliotek RTL. http://www.pp.net.pl/program,virtual-pascal.html 2273 thinBasic 1.6.0.10 http://www.pp.net.pl/program,thinbasic.html 2272 Restorator 2007 Build 1747 http://www.pp.net.pl/program,restorator.html 2271 Resource Hacker 3.4.0.79 Jest to niewielkich rozmiarw aplikacja, dziki ktrej moemy zmienia zawarto plikw EXE, DLL, OCX i CPL. Pozwala on na zmian ikony programu, edycj ekranu powitalnego oraz zmian dwiku odtwarzanego po uruchomieniu aplikacji. http://www.pp.net.pl/program,resource-hacker.html 2270 PHP Designer 2007 5.5.2 http://www.pp.net.pl/program,php-designer.html 2269 PHP 5.2.6 http://www.pp.net.pl/program,php.html 2268 PhotoME 0.79R17 http://www.pp.net.pl/program,photome.html 2267 Open Watcom 1.7a http://www.pp.net.pl/program,open-watcom.html 2266 NSIS 2.42 http://www.pp.net.pl/program,nsis.html 2265 Neuron Visual C++ http://www.pp.net.pl/program,neuron-visual.html 2264 MyGeneration 1.1.5 http://www.pp.net.pl/program,mygeneration.html 2263 Mobile Basic 2.1 http://www.pp.net.pl/program,mobile-basic.html 2262 Midlet Pascal 2.0.2 Jest to rodowisko programistyczne do pisania programw na telefony wyposaone w Jav. Pozwala on rwnie na konwertowanie kodu jzykw Delphi, Pascal, Kylix na bytecode Javy dziki czemu programy na telefon z Jav mona pisa i w tych jzykach. http://www.pp.net.pl/program,midlet-pascal.html 2261 MAKEMSI 10.030 http://www.pp.net.pl/program,makemsi.html 2260 Magic C++ Enterprise Edition 3.0 http://www.pp.net.pl/program,magic-c.html 2259 Liberty BASIC for Windows 4.03 http://www.pp.net.pl/program,liberty-basic.html 2258 KBasic 1.4 http://www.pp.net.pl/program,kbasic.html 2257 Just BASIC 1.01 http://www.pp.net.pl/program,just-basic.html 2256 Irie Pascal 2.6 http://www.pp.net.pl/program,irie-pascal.html 2255 Intel C++ Compiler for Windows http://www.pp.net.pl/program,compiler.html 2254 InstallShield Professional Edition 12 http://www.pp.net.pl/program,installshield.html 2253 Install Creator 2.0 build 31 http://www.pp.net.pl/program,install-creator.html 2252 Inno Setup 5.2 http://www.pp.net.pl/program,inno-setup.html 2251 IBasic 2.02D http://www.pp.net.pl/program,ibasic.html 2250 Hiew 7.50 http://www.pp.net.pl/program,hiew.html 2249 HHD Software Hex Editor 4.01.00.911 http://www.pp.net.pl/program,hhd-software-hex-editor.html 2248 Hexprobe Hex Editor 4.3 http://www.pp.net.pl/program,hexprobe-hex-editor.html 2247 Game Maker 7 http://www.pp.net.pl/program,game-maker.html 2246 Game Editor 1.3.9 http://www.pp.net.pl/program,game-editor.html 2245 Free Pascal 2.2.4 Free Pascal to kompilator jzyka Pascal dziaajcy na wielu rnych systemach. Jest rozpowszechniany na licencji GPL czyli jest praktycznie darmowy. http://www.pp.net.pl/program,free-pascal.html 2244